Якщо вам не вдалося долучитися до наших тренінгів, вже зараз ви можете почати дивитися їх онлайн!

💻Отримуйте нові знання для старту свого онлайн-бізнесу прямо у себе вдома.

🔍Мрієте продавати свою продукцію на Amazon? Вмикайте тренінг «Власний магазин на Amazon: як досягнути успіху, продаючи на найбільшому торгівельному онлайн майданчику в світі», що відбувся у м. Маріуполь в межах проєкту «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» («E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!»).

Тренерка: Аліна Смоленська – спеціалістка із R&D (Research and Development) IT розробок, проєктна менеджерка у сфері е-комерції, спеціалізується на менеджменті проєктів із розвитку бізнесу, реєстрації торгових знаків у США, вирішенні проблемних питань на майданчику Amazon. Працює із такими торгівельними майданчиками і сервісами, як Walmart, Shopify, Amazon Europe та ін.

Тренінг відбувся за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Відео доступне за посиланням:
➡️https://youtu.be/UstKjndr6vY

***
Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *