E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!»  – це проект, що покликаний підвищити рівень життя місцевих громад Донецької та Луганської областей України, збільшити показники онлайн торгівлі місцевого бізнесу та  створити нові робочі міста в регіоні проекту.

Наша філософія – допомогти гармонійному розвитку творчих ініціатив, збереженню культурної спадщини та показати шляхи самозайнятості через їх поєднання. Наша цільова аудиторія – молодь, підприємці-початківці та досвідчені підприємці з Донецької та Луганської областей України. Наша мета – ефективний доступ до бізнес-каналів для виходу місцевого продукту (у тому числі і етно) на нові ринки (насамперед, ринки ЄС та США).

В рамках проекту молодь вчиться у досвідчених експертів, початківці відвідують тренінги, а діючи підприємці отримують інформацію і рекомендації щодо самопрезентації на світовому ринку крафт-виробів.

Проект «E-trade Cхід: «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України.