Платіжні системи для різноманітних сайтів зараз є справді популярними. Для інтернет-магазинів вони стали вже своєрідним «must have». Проте виникає питання: як не розгубитися у різноманітті платіжних систем і на що варто звернути увагу?

☑️ Географія поширення системи. Більшість платіжних систем мають певні географічні обмеження. Для підприємців в Україні особливо варто звертати увагу на даний нюанс, адже значна кількість популярних платіжних систем знаходиться поза нашим законодавством, а іноді знаходиться і під впливом санкцій.

☑️ На практиці обрана система може не працювати в Україні, попри декларативну можливість роботи. Варто ознайомитися із відгуками підприємців, які вже тестували роботу конкретної системи.

☑️ Відсоток на різноманітні транзакції. Даний фактор слід враховувати при ціноутворенні на вашу продукцію. Саме тому необхідно звернути увагу на комісії, які стягує конкретний сервіс за користування.

☑️ Умови виведення коштів. Гроші можуть без жодних проблем нараховуватися через обраний сервіс, проте законно їх вивести в Україні часом буває проблемно. Для того, щоб вести свій бізнес за правилами українського законодавства, варто з’ясувати, яким чином можна виводити гроші через обрану платіжну систему.

☑️ Умови підключення. Більшість сервісів мають конкретні правила використання та містять детальний перелік товарів чи послуг, які мають право оплачуватися через платіжну систему. Слід враховувати, що на низку товарів існують обмеження для онлайн-оплати. Із цими умовами необхідно ознайомитися заздалегідь та визначити, чи відповідає ваш інтернет-магазин цим правилам.

☑️ Логіка платіжної системи. Необхідно враховувати технічну сторону підключення вашого магазину до даної системи. З приводу цього питання найкраще консультуватися із розробниками вашого інтернет-магазину.

***
Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *