• Розвиток бізнесу в умовах COVID-19

  Запрошуємо підприємців Сєвєродонецьку та Луганської області долучитися до нашого круглого столу «Онлайн обговорення розвитку бізнесу в умовах епідемії COVID-19 у Луганській області за участі місцевої влади». Ми обговоримо можливості розвитку та підтримки місцевого бізнесу в умовах епідемії COVID-19, завдяки розвитку онлайн торгівлі на місцевому рівні. В заході будуть брати участь представники місцевої влади міста Сєверодонецьк, бізнесмени та активісти з Луганської області. Круглий стіл проходитиме в рамках проєкту «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» (E-trade Cхід), який реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло». Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках Проєкту USAID ...
 • Як працювати із негативними відгуками?

  Яким би чудовим не був ваш продукт або компанія, у вашому житті все одно колись можуть з’явитися негативні відгуки та коментарі. Що варто робити у таких випадках? ✅ Не варто видаляти негативні коментарі. У клієнтів може скластися таке враження, наче компанія намагається щось приховати. Коментарі варто видаляти тоді, коли вони принижують конкретну особистість. ✅ Намагайтеся відповісти на коментар якомога швидше. Якщо ви не впевнені щодо відповіді, варто принаймні продемонструвати клієнту, що ви побачили даний відгук і обов’язково відреагуєте на нього найближчим часом. ✅ Пам’ятайте про те, що вашу відповідь будуть читати також інші користувачі. Відслідковуйте активність, яка виникає після негативних відгуків, щоб не пропустити інші неприємні ситуації. ✅ Найкраще відповідати не лише у форматі вибачень, ...
 • Віджети для е-комерції

  А ви знаєте, які інструменти можливо використовувати у е-комерції для втримання уваги покупця та загалом для збільшення кількості продажів? Таким інструментом безумовно є віджети 👁️‍🗨️ ❓Віджети – це контент-модулі, які вбудовуються у веб-сайт. Простою мовою, це різноманітні додаткові сервіси, які можливо підключати до свого сайту. ✅ Ви точно зіштовхувалися із ситуацією, коли через кілька днів після замовлення певного товару, ви отримували листа із промокодом на купівлю цього продукту. ✅ Ефективність таких «пізніх» знижок є мінімальною. Натомість для того, щоб вчасно звернутися до клієнта, варто використовувати спеціальні віджети. Наприклад, ви можете сформувати спецпропозицію щодо певного товару, коли клієнт виявляє зацікавленість, саме у момент перегляду сайту. Це буквально виглядає як «спливаюче вікно». ✅ При цьому варто враховувати, що ...
 • Як успішно просувати свій продукт на виставці

  Участь у виставках – це чудова можливість для виробників показати свій товар вже зацікавленій аудиторії та збільшити кількість продажів. Бажаєте дізнатися, як можливо просувати свої товари на виставці? 🖥️ Вмикайте тренінг «Як успішно просувати свій продукт на виставці», що відбувся у м. Маріуполь в межах проєкту «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» («E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!»). Тренерки: 🔹 Анастасія Карасьова – керівниця Міжнародної виставки HANDMADE-Expo, має 10+ років досвіду у виставковому бізнесі. На практиці знає, як запускати та успішно реалізовувати національні та міжнародні виставкові проекти. 🔹 Вікторія Олексієнко – PR-директорка компанії Промоушн-центр Український Подіум, кураторка та модераторка освітніх ...
 • Юридичне та податкове інформування в діяльності підприємців, самозайнятих осіб, мікро і середнього бізнесу

  Для кожного підприємця важливо знати про усі юридичні та податкові тонкощі ведення власного бізнесу. 📺 Вмикайте тренінг «Юридичне та податкове інформування в діяльності підприємців, самозайнятих осіб, мікро і середнього бізнесу», що відбувся у м. Маріуполь в межах проєкту «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!». ⭐ Тренерка: Тетяна Вейдер – PhD (кандидатка наук з державного управління), адвокатка, професорка кафедри цивільно-правових дисциплін Міжнародної Кадрової Академії, членкиня Комітетів по малому і середньому бізнесу та із жіночого підприємництва Донецької торгово-промислової палати, координаторка програми ЮНІСЕФ з молодіжного соціального підприємництва UPSHIFT Україна в м. Маріуполі; бізнес-тренерка міжнародних програм, авторської бізнес школи (навчальний курс отримання знань і навичок з розробки ідеї, пошуку ресурсів, запуску підприємницької діяльності) та ...
1 year ago

Які важливі речі необхідно знати про торгівлю онлайн для того, щоб досягти успіху?

📌 Більше 30% всіх онлайн-транзакцій здійснюються за допомогою мобільних пристроїв. Ця цифра дедалі продовжує зростати. Вам варто задуматися над тим, щоб ваш магазин був адаптивним, тобто, добре виглядав із різних пристроїв. Саме тому набагато простіше використувати маркетплейси – торгові майданчики онлайн, адже вони вже подбали про дизайн замість вас.

📌 Хендмейд продукція є доволі різноманітною і її можна віднести до різних категорій товарів. Якщо ви займаєтесь продажем своєї продукції, вам точно буде цікаво дізнатися про те, яким є середній чек у світі на купівлю різних товарів онлайн:

🔴 Дім та меблі – 148 доларів
🔴 Ювелірні вироби – 113 доларів
🔴 Аксесуари – 93 доларів
🔴 Товари для дітей, іграшки – 72 долари
🔴 Подарунки – 41 долар

📌 Тобто, світова статистика стверджує: найбільше ви заробите онлайн, якщо будете продавати вироблені власноруч меблі, килими тощо, а найменше, якщо продаватимете дрібну подарункову продукцію.

📌 Більшість світових продавців в онлайні використовують від трьох і більше каналів продажів. Тож варто задуматися над тим, чи не час створити акаунт ще в одній соціальній мережі або іншому маркетплейсі?

***
Проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» (E-trade Cхід) реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло». Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «УЦГІ «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

1 year ago

Публікуємо натхненну історію успіху! Наша героїня – пані Наталія, нібито звичайна домогосподарка зі Старобільську, яка тримає кіз. Одного разу вона вирішила зайнятися крафтовим виготовленням виробів з лози – лозоплетінням. Технічний процес в неї не викликав питань – вона створювала якісний хендмейд продукт. Але з продажами власних виробів та пошуком постачальників матеріалів виникли труднощі.

💡 У Старобільську, на жаль, як і у багатьох інших українських невеликих містах та селах, у продажу наявні далеко не всі матеріали для крафту та творчості: відсутні деякі лаки, елементи декору, фарби та тканина. Нашій героїні вдалося знайти постачальників онлайн з інших областей України та домовитися із ними. Але спочатку вона навіть не знала, як користуватися комп’ютером та Інтернетом і самостійно почала розбиратися в цих питаннях. Зараз вона активно працює онлайн та замовляє доставку матеріалів у постачальників з усієї країни.

💡 Попри великі зусилля у розвитку власної справи, виявилося, що у рідному місті населення є недостатньо платоспроможним і її вироби користуються недостатнім попитом. Єдиним виходом із ситуації був старт продажів онлайн, орієнтований на покупців з інших областей та навіть країн. Але у пані Наталії не було досвіду та знань необхідних для початку продажів на торгівельних онлайн платформах, зокрема, на найпопулярнішій у світі хендмейд платформі Etsy.

💪 Проте пані Наталія не здавалась і відвідала наш тренінг «Організація роботи магазину на платформі Etsy та дрібного експорту», що проходив у листопаді у Старобільську. Тренінг став можливим завдяки підтримці Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

💡 На тренінгу вона дізналась як почати продавати онлайн за допомогою міжнародної онлайн хендмейд платформи Etsy та як експортувати свої вироби закордон. Тепер у пані Наталії є особистий кабінет в е-системах Укрпошти та Нової Пошти для організації дрібного експорту, скоро з’явиться власний онлайн магазин на платформі Etsy, а з ним – і нові клієнти. Крафтові вироби з лози із Луганщини знайдуть своїх споживачів у недалекому майбутньому не тільки в Україні, але і закордоном, сподівається пані Наталія.

💪 Ніколи не здавайтеся на шляху до своєї мрії! Та відвідуйте наступні тренінги проекту «E-trade Схід: Виробляй локально, продавай глобально!».

1 year ago

Як просувати свої хендмейд вироби завдяки текстам?

👉Напишіть статтю про те, як в’язати гарні светри / оздобити горщик / зробити підвіску з бісеру – підставте свій варіант.

👉Знайдіть будь-яку платформу зі статтями, де люди діляться своїми хендмейд ідеями. Таких платформ мало існує українською мовою, переважно російською та англійською.

👉Коли людина буде гуглити ідеї хендмейду, існує вірогідність, що вона потрапить саме на вашу статтю (залежить від рейтинговості платформи).

👉Наприкінці тексту розкажіть читачам про те, де можна побачити більше варіантів ідей – додайте посилання на сторінку свого магазину.

👉Можете запропонувати невеличку знижку чи якийсь подарунок при купівлі тим, хто спробує щось самостійно зробити по вашій інструкції або тим, хто поділиться із друзями посиланням на ваш магазин.

***
Проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» (E-trade Cхід) реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло». Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «УЦГІ «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

1 year ago

Ми дуже раді, що наші тренінги відкривають нові можливості для всіх, хто займається підприємницькою діяльністю! Публікуємо один із відгуків:

«Тренінг дуже сподобався, дізналася про новий метод праці в Інтернеті, якого раніше не знала. Я замовляла більше 100 посилок через Аліекспрес (багато було диспутів, потраплялись нечесні продавці або не відправляли замовлення). А тут я вже була з іншої сторони – як продавець».

Нам дуже приємно, коли ви ділитеся із нами своїми враженнями!

1 year ago

Запрошуємо взяти участь у серії тренінгів у Маріуполі! Ви довго запитували, і нарешті ми їдемо до вас!

До участі запрошуються починаючі чи досвідчені підприємці, або самозайняті особи, що займаються (або планують почати) підприємницькою діяльністю та мешкають на території Луганської та Донецької областей.

🔹Місто: Маріуполь (Донецька область). Дата проведення: 1.12.2019. Тренерки: Анастасія Карасьова, Вікторія Олексієнко. Тема: «Як просувати свій продукт на виставці». Дедлайн реєстрації: 29 листопада 2019.

🔹Місто: Маріуполь (Донецька область). Локація: Освітній Хаб, вул. Лепорського 13. Дата проведення: 11.12.2019. Тренерка: Тетяна Вейдер. Тема: «Юридичне та податкове інформування в діяльності підприємців, самозайнятих осіб, мікро і середнього бізнесу». Дедлайн реєстрації: 09 грудня 2019.

🔹Місто: Маріуполь (Донецька область). Локація: пров. Нахимова 6. Дата проведення: 25.12.2019. Тренерка: Лєра Польська. Тема: «Візуальне оформлення власного товару». Дедлайн реєстрації: 23 грудня 2019.

Адреса локацій та час початку тренінгів будуть надіслані відібраним учасникам на електрону пошту.

▶️Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/vGFdceiHQvQZLvfr6

***
Заходи стали можливими завдяки підтримці Проект USAID "Економічна підтримка Східної України"

1 year ago

16 листопада – Всесвітній день рукоділля! Навіть ЮНЕСКО прирівняв традиційні види рукоділля до всесвітнього культурного спадку!

Це не є офіційним святом, проте є важливим для усіх нас, хто щось створює своїми руками. Вітаємо усіх!

***
Проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» (E-trade Cхід) реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло». Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «УЦГІ «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

1 year ago

Якщо вам цікавий продаж хендмейду в інтернеті, то вам точно потрібно це знати!

Бізнес з продажу хендмейду в інтернеті будується на трьох китах:

🌟Ексклюзивна пропозиція – бажано, щоб вироби були оригінальними, незвичайними та такими, що запам’ятовуються.

🌟Висока якість продукції – ніхто не буде платити за продукцію, яка виглядає як «зроби сам» в аматорському виконанні.

🌟Лише якісні матеріали – цей пункт не терпить економії. Зроблені своїми руками речі саме тому і цінуються, бо вважаються набагато якіснішими фабричних та конвеєрних.

***
Проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» (E-trade Cхід) реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло». Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «УЦГІ «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

1 year ago

Сьогодні продовжуємо нашу серію про те, кому не варто займатися хендмейд бізнесом.

Отже, кому все ж таки не варто?

🔹Ви не вірите в успіх або швидко здаєтесь

Ви можете не розбиратися у процесах просування, не вміти продавати і не бути дуже обізнаними в усіх цих «комп’ютерних» штуках. Цьому всьому можна навчитися. Вірити у себе, як у майстра, достойно оцінювати свою працю і професіоналізм та бути впевненими, що якщо не лінуватися і робити усе необхідне для досягнення мети, то все вдасться. Якщо спробував – кинув, «не моє» – це ваша життєва тактика ведення справ, то хендмейд бізнес не для вас.

🔹Ви не готові вкладатися матеріально

Починаючи свій мікробізнес, будьте готові, що в нього доведеться вливати і вливати ваші гроші. Окрім витрат на виробництво, тепер вам точно знадобляться ресурси як мінімум на просування.

Може пройти багато часу, перш ніж ви почнете отримувати регулярні гроші від продажів ваших виробів. Якщо ви виділили із сімейного бюджету певну суму і не гривнею більше, якщо ви морально не готові вкладати ще й у розвиток своєї творчості (якісні матеріали, навчальні семінари, тощо) та просування (рекламу, візитівки, упаковку і т.д.), то бізнес у вас навряд вдасться.

🔹Ви не готові розвиватися

Ви чудово вмієте щось робити, можливо це навіть добре продається. Проте стагнація у творчості рано чи пізно призведе і до стагнації у продажах. Розширення асортименту, освоєння нових технік у вашому виді творчості, відстежування тенденцій та купівельного інтересу – це необхідність, якщо ви прагнете, щоб ваш хендмейд і надалі приносив вам дохід. Неможливо постійно виїжджати на одному і тому ж, і при цьому мати безперервний усіх.

Найголовніше – хоч можливо ви і володієте перерахованим набором, але все одно маєте величезне бажання, пробуйте! Завжди є винятки із правил і саме ви можете ним стати!

***
Проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» (E-trade Cхід) реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло». Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «УЦГІ «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

1 year ago

Не обов’язково навіть продавати власні вироби, щоб заробляти на хендмейді. В інтернеті величезною популярністю користуються навчальні відео по хендмейд тематиці. Ви можете записувати відео уроки про те, як щось виготовляти та викладати їх на YouTube.

❓Завдяки чому можна заробляти на YouTube?

🔹На розміщенні реклами
🔹Зборі пожертвувань для продовження вашої творчості
🔹Участі у партнерських програмах

❓Окрім цього, на YouTube можна викладати частину безкоштовних уроків, а інші відео пропонувати придбати. Або запропонувати придбати підписку на усі ваші платні відео, тощо.

« 1 of 8 »