• Власний магазин на Amazon: як досягнути успіху, продаючи на найбільшому торгівельному онлайн майданчику в світі

  Якщо вам не вдалося долучитися до наших тренінгів, вже зараз ви можете почати дивитися їх онлайн! 💻Отримуйте нові знання для старту свого онлайн-бізнесу прямо у себе вдома. 🔍Мрієте продавати свою продукцію на Amazon? Вмикайте тренінг «Власний магазин на Amazon: як досягнути успіху, продаючи на найбільшому торгівельному онлайн майданчику в світі», що відбувся у м. Маріуполь в межах проєкту «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» («E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!»). ⭐Тренерка: Аліна Смоленська – спеціалістка із R&D (Research and Development) IT розробок, проєктна менеджерка у сфері е-комерції, спеціалізується на менеджменті проєктів із розвитку бізнесу, реєстрації торгових ...
 • На що варто звернути увагу при виборі платіжних систем

  Платіжні системи для різноманітних сайтів зараз є справді популярними. Для інтернет-магазинів вони стали вже своєрідним «must have». Проте виникає питання: як не розгубитися у різноманітті платіжних систем і на що варто звернути увагу? ☑️ Географія поширення системи. Більшість платіжних систем мають певні географічні обмеження. Для підприємців в Україні особливо варто звертати увагу на даний нюанс, адже значна кількість популярних платіжних систем знаходиться поза нашим законодавством, а іноді знаходиться і під впливом санкцій. ☑️ На практиці обрана система може не працювати в Україні, попри декларативну можливість роботи. Варто ознайомитися із відгуками підприємців, які вже тестували роботу конкретної системи. ☑️ Відсоток на різноманітні транзакції. Даний фактор слід враховувати при ціноутворенні на вашу продукцію. Саме тому ...
 • Онлайн-курси для підприємців

  Самоосвіта – це не лише інструмент власного розвитку, але і можливість внесення позитивних змін для вашого бізнесу. Як шукати онлайн-курси, які зможуть допомогти підприємцям? Українською мовою найкращі курси можна знайти на платформі Prometheus: 👉 Цикл із підприємництва: ▶️https://prometheus.org.ua/cub/ 👉 Курс на експорт: ▶️https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NP+EXP101+2018_T3/about Також на даній платформі наявні і курси англійської мови для тих, хто бажає покращити свої знання для бізнесу. Англійською мовою найбільша добірка курсів представлена на платформі Coursera. 👉 Тут можливо налаштувати пошук за різними галузями бізнес освіти (менеджемент, маркетинг, аналітика): ▶️https://ru.coursera.org/search?query=business+&index=prod_all_products_term_optimization&skills=Management Бажаємо вам натхнення у пошуку нових знань! *** Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло» в рамках Проєкту ...
 • Чат-боти для онлайн-торгівлі

  Протягом останніх кількох років чат-боти стали невід’ємною частиною багатьох бізнесів. Так само вони почали поширюватися і у сфері торгівлі, особливо, коли мова йде про продажі у соціальних мережах. Простого чат-бота для свого магазину у соцмережах можливо зробити і самостійно, не маючи спеціальних навичок. Для цього існують спеціальні конструктори. 📱 Pandorabots ▪️безкоштовний; ▪️підтримує багато мов; ▪️швидке створення; ▪️має великі бібліотеки контенту. 📱 Flow XO ▪️якщо створити одного бота на Facebook, його можна буде додати і в інші месенджери; ▪️не потребує знань програмування; ▪️безкоштовний для 5 ботів. 📱 ManyChat ▪️безкоштовний; ▪️простий у використанні; ▪️не вимагає знань програмування; ▪️багатоплатформовий; ▪️якщо людина почала спілкуватися з ботом, вона одразу ж стає підписником. 📱 ChatFuel ▪️інтуїтивно-зрозумілий функціонал; ▪️безкоштовний; ▪️інтегрується з іншими платформами. 📱 ChattyPeople ▪️не вимагає знань коду; ▪️швидке і просте створення; ▪️інтеграція з Shopify. *** Ця публікація стала можливою завдяки підтримці ...
 • Як тренд мобільності впливає на онлайн-торгівлю

  Як тренд мобільності впливає на онлайн-торгівлю❓ Можливість здійснювати покупки із будь-якого зручного для споживача місця – це і є головною ознакою мобільності в е-торгівлі. Що зараз найчастіше купують онлайн? 🔸 одяг та взуття; 🔸 смартфони та мобільні аксесуари; 🔸 побутова техніка; 🔸 косметика та парфюмерія; 🔸 медичні товари; 🔸 спортивні товари. Проте українська е-торгівля не зупиниться на даних категоріях. 🔹 Обсяги перевезень, за даними українських транспортних компаній, кожного року зростають на 20%-40%. 🔹 Також зростає покриття 4G інтернету. 🔹 Обсяги онлайн-продажів ще не досягли пікових значень. Це свідчить про те, що в Україні є значний потенціал розвитку е-торгівлі, а, отже, і розширення популярних категорій товарів, які продаються онлайн. Якщо ви прагнете активно розвивати торгівлю своєю продукцією онлайн, вам слід врахувати найголовніший тренд у даній індустрії – мобільність. 👉Мобільність дозволяє ...
7 months ago

Які важливі речі необхідно знати про торгівлю онлайн для того, щоб досягти успіху?

📌 Більше 30% всіх онлайн-транзакцій здійснюються за допомогою мобільних пристроїв. Ця цифра дедалі продовжує зростати. Вам варто задуматися над тим, щоб ваш магазин був адаптивним, тобто, добре виглядав із різних пристроїв. Саме тому набагато простіше використувати маркетплейси – торгові майданчики онлайн, адже вони вже подбали про дизайн замість вас.

📌 Хендмейд продукція є доволі різноманітною і її можна віднести до різних категорій товарів. Якщо ви займаєтесь продажем своєї продукції, вам точно буде цікаво дізнатися про те, яким є середній чек у світі на купівлю різних товарів онлайн:

🔴 Дім та меблі – 148 доларів
🔴 Ювелірні вироби – 113 доларів
🔴 Аксесуари – 93 доларів
🔴 Товари для дітей, іграшки – 72 долари
🔴 Подарунки – 41 долар

📌 Тобто, світова статистика стверджує: найбільше ви заробите онлайн, якщо будете продавати вироблені власноруч меблі, килими тощо, а найменше, якщо продаватимете дрібну подарункову продукцію.

📌 Більшість світових продавців в онлайні використовують від трьох і більше каналів продажів. Тож варто задуматися над тим, чи не час створити акаунт ще в одній соціальній мережі або іншому маркетплейсі?

***
Проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» (E-trade Cхід) реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло». Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «УЦГІ «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

7 months ago

Публікуємо натхненну історію успіху! Наша героїня – пані Наталія, нібито звичайна домогосподарка зі Старобільську, яка тримає кіз. Одного разу вона вирішила зайнятися крафтовим виготовленням виробів з лози – лозоплетінням. Технічний процес в неї не викликав питань – вона створювала якісний хендмейд продукт. Але з продажами власних виробів та пошуком постачальників матеріалів виникли труднощі.

💡 У Старобільську, на жаль, як і у багатьох інших українських невеликих містах та селах, у продажу наявні далеко не всі матеріали для крафту та творчості: відсутні деякі лаки, елементи декору, фарби та тканина. Нашій героїні вдалося знайти постачальників онлайн з інших областей України та домовитися із ними. Але спочатку вона навіть не знала, як користуватися комп’ютером та Інтернетом і самостійно почала розбиратися в цих питаннях. Зараз вона активно працює онлайн та замовляє доставку матеріалів у постачальників з усієї країни.

💡 Попри великі зусилля у розвитку власної справи, виявилося, що у рідному місті населення є недостатньо платоспроможним і її вироби користуються недостатнім попитом. Єдиним виходом із ситуації був старт продажів онлайн, орієнтований на покупців з інших областей та навіть країн. Але у пані Наталії не було досвіду та знань необхідних для початку продажів на торгівельних онлайн платформах, зокрема, на найпопулярнішій у світі хендмейд платформі Etsy.

💪 Проте пані Наталія не здавалась і відвідала наш тренінг «Організація роботи магазину на платформі Etsy та дрібного експорту», що проходив у листопаді у Старобільську. Тренінг став можливим завдяки підтримці Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

💡 На тренінгу вона дізналась як почати продавати онлайн за допомогою міжнародної онлайн хендмейд платформи Etsy та як експортувати свої вироби закордон. Тепер у пані Наталії є особистий кабінет в е-системах Укрпошти та Нової Пошти для організації дрібного експорту, скоро з’явиться власний онлайн магазин на платформі Etsy, а з ним – і нові клієнти. Крафтові вироби з лози із Луганщини знайдуть своїх споживачів у недалекому майбутньому не тільки в Україні, але і закордоном, сподівається пані Наталія.

💪 Ніколи не здавайтеся на шляху до своєї мрії! Та відвідуйте наступні тренінги проекту «E-trade Схід: Виробляй локально, продавай глобально!».

7 months ago

Як просувати свої хендмейд вироби завдяки текстам?

👉Напишіть статтю про те, як в’язати гарні светри / оздобити горщик / зробити підвіску з бісеру – підставте свій варіант.

👉Знайдіть будь-яку платформу зі статтями, де люди діляться своїми хендмейд ідеями. Таких платформ мало існує українською мовою, переважно російською та англійською.

👉Коли людина буде гуглити ідеї хендмейду, існує вірогідність, що вона потрапить саме на вашу статтю (залежить від рейтинговості платформи).

👉Наприкінці тексту розкажіть читачам про те, де можна побачити більше варіантів ідей – додайте посилання на сторінку свого магазину.

👉Можете запропонувати невеличку знижку чи якийсь подарунок при купівлі тим, хто спробує щось самостійно зробити по вашій інструкції або тим, хто поділиться із друзями посиланням на ваш магазин.

***
Проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» (E-trade Cхід) реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло». Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «УЦГІ «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

7 months ago

Ми дуже раді, що наші тренінги відкривають нові можливості для всіх, хто займається підприємницькою діяльністю! Публікуємо один із відгуків:

«Тренінг дуже сподобався, дізналася про новий метод праці в Інтернеті, якого раніше не знала. Я замовляла більше 100 посилок через Аліекспрес (багато було диспутів, потраплялись нечесні продавці або не відправляли замовлення). А тут я вже була з іншої сторони – як продавець».

Нам дуже приємно, коли ви ділитеся із нами своїми враженнями!

7 months ago

Запрошуємо взяти участь у серії тренінгів у Маріуполі! Ви довго запитували, і нарешті ми їдемо до вас!

До участі запрошуються починаючі чи досвідчені підприємці, або самозайняті особи, що займаються (або планують почати) підприємницькою діяльністю та мешкають на території Луганської та Донецької областей.

🔹Місто: Маріуполь (Донецька область). Дата проведення: 1.12.2019. Тренерки: Анастасія Карасьова, Вікторія Олексієнко. Тема: «Як просувати свій продукт на виставці». Дедлайн реєстрації: 29 листопада 2019.

🔹Місто: Маріуполь (Донецька область). Локація: Освітній Хаб, вул. Лепорського 13. Дата проведення: 11.12.2019. Тренерка: Тетяна Вейдер. Тема: «Юридичне та податкове інформування в діяльності підприємців, самозайнятих осіб, мікро і середнього бізнесу». Дедлайн реєстрації: 09 грудня 2019.

🔹Місто: Маріуполь (Донецька область). Локація: пров. Нахимова 6. Дата проведення: 25.12.2019. Тренерка: Лєра Польська. Тема: «Візуальне оформлення власного товару». Дедлайн реєстрації: 23 грудня 2019.

Адреса локацій та час початку тренінгів будуть надіслані відібраним учасникам на електрону пошту.

▶️Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/vGFdceiHQvQZLvfr6

***
Заходи стали можливими завдяки підтримці Проект USAID "Економічна підтримка Східної України"

7 months ago

16 листопада – Всесвітній день рукоділля! Навіть ЮНЕСКО прирівняв традиційні види рукоділля до всесвітнього культурного спадку!

Це не є офіційним святом, проте є важливим для усіх нас, хто щось створює своїми руками. Вітаємо усіх!

***
Проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» (E-trade Cхід) реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло». Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «УЦГІ «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

7 months ago

Якщо вам цікавий продаж хендмейду в інтернеті, то вам точно потрібно це знати!

Бізнес з продажу хендмейду в інтернеті будується на трьох китах:

🌟Ексклюзивна пропозиція – бажано, щоб вироби були оригінальними, незвичайними та такими, що запам’ятовуються.

🌟Висока якість продукції – ніхто не буде платити за продукцію, яка виглядає як «зроби сам» в аматорському виконанні.

🌟Лише якісні матеріали – цей пункт не терпить економії. Зроблені своїми руками речі саме тому і цінуються, бо вважаються набагато якіснішими фабричних та конвеєрних.

***
Проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» (E-trade Cхід) реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло». Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «УЦГІ «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

8 months ago

8 months ago

Сьогодні продовжуємо нашу серію про те, кому не варто займатися хендмейд бізнесом.

Отже, кому все ж таки не варто?

🔹Ви не вірите в успіх або швидко здаєтесь

Ви можете не розбиратися у процесах просування, не вміти продавати і не бути дуже обізнаними в усіх цих «комп’ютерних» штуках. Цьому всьому можна навчитися. Вірити у себе, як у майстра, достойно оцінювати свою працю і професіоналізм та бути впевненими, що якщо не лінуватися і робити усе необхідне для досягнення мети, то все вдасться. Якщо спробував – кинув, «не моє» – це ваша життєва тактика ведення справ, то хендмейд бізнес не для вас.

🔹Ви не готові вкладатися матеріально

Починаючи свій мікробізнес, будьте готові, що в нього доведеться вливати і вливати ваші гроші. Окрім витрат на виробництво, тепер вам точно знадобляться ресурси як мінімум на просування.

Може пройти багато часу, перш ніж ви почнете отримувати регулярні гроші від продажів ваших виробів. Якщо ви виділили із сімейного бюджету певну суму і не гривнею більше, якщо ви морально не готові вкладати ще й у розвиток своєї творчості (якісні матеріали, навчальні семінари, тощо) та просування (рекламу, візитівки, упаковку і т.д.), то бізнес у вас навряд вдасться.

🔹Ви не готові розвиватися

Ви чудово вмієте щось робити, можливо це навіть добре продається. Проте стагнація у творчості рано чи пізно призведе і до стагнації у продажах. Розширення асортименту, освоєння нових технік у вашому виді творчості, відстежування тенденцій та купівельного інтересу – це необхідність, якщо ви прагнете, щоб ваш хендмейд і надалі приносив вам дохід. Неможливо постійно виїжджати на одному і тому ж, і при цьому мати безперервний усіх.

Найголовніше – хоч можливо ви і володієте перерахованим набором, але все одно маєте величезне бажання, пробуйте! Завжди є винятки із правил і саме ви можете ним стати!

***
Проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» (E-trade Cхід) реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло». Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «УЦГІ «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

8 months ago

Не обов’язково навіть продавати власні вироби, щоб заробляти на хендмейді. В інтернеті величезною популярністю користуються навчальні відео по хендмейд тематиці. Ви можете записувати відео уроки про те, як щось виготовляти та викладати їх на YouTube.

❓Завдяки чому можна заробляти на YouTube?

🔹На розміщенні реклами
🔹Зборі пожертвувань для продовження вашої творчості
🔹Участі у партнерських програмах

❓Окрім цього, на YouTube можна викладати частину безкоштовних уроків, а інші відео пропонувати придбати. Або запропонувати придбати підписку на усі ваші платні відео, тощо.

« 1 of 8 »