• Відбувся тренінг «Як успішно просувати свій продукт на виставці»

    Наші підприємці, самозайняті особи та початківці у хендмейд бізнесі продовжують отримувати нові знання! Тепер учасники проєкту готові презентувати свій продукт на виставках! У Маріуполі 1 грудня відбувся тренінг «Як успішно просувати свій продукт на виставці». Захід став можливим завдяки підтримці Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Під час тренінгу учасники мали можливість розібрати наступні питання: Як зрозуміти, що ви готові до участі у виставці. Вибір виставкового майданчика з відповідною цільової аудиторією. Вчасна та правильна підготовка до виставки. Несекретні інструменти ефективної участі у виставці. Тренування практичних навичок. Вплив ефективної участі у виставці на ріст продажів онлайн. Дякуємо нашим тренеркам – Анастасії Карасьовій та Вікторії Олексієнко! *** Ця публікація стала можливою завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку ...
  • Старт проекту E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!»

    1 серпня 2019 ГО «УЦІР «Світло» розпочала проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі». Проект «E-trade Cхід: «Виробляй локально, продавай глобально!» (www.etrade-skhid.org.ua) реалізується в рамках проекту USAID  «Економічна підтримка Східної України». Термін реалізації проекту: серпень 2019 – липень 2020. рамках проекту буде проведена інформаційна кампанії щодо перспектив започаткування бізнесу в галузі рукоділля і ручної роботи (хендмейду) та продажу власних продуктів в Інтернеті та можливостей електронної комерції на міжнародних онлайн-торгових майданчиках (Prom.ua, Amazon, Etsy, eBay) шляхом розповсюдження інформаційних листівок та флаєрів, через веб-сайти та соціальні мережі, проведення мотиваційних інформаційних сесій. Буде проведено 10 одноденних тренінгів для 250 ...
5 months ago

Продовжуємо нашу рубрику про хобі, завдяки яким можна почати власну справу!

📌 Виготовлення листівок
📌 Миловаріння
📌 Виготовлення свічок
📌 Плетіння (із лози, газет, трубочок тощо)
📌 Макраме - вузлове мереживо, плетіння із мотузок, шнурівки тощо
📌 Різьба (по дереву, каменю, кості)
📌 Фелтинг - створення різноманітних виробів із фетру (квітів, букетів, сумок, брошок)
📌 Ліпка (із природної та полімерної глини, солоного тіста)
📌 Лампворк - техніка плавлення скла, за допомогою якої створюються авторські елементи майбутніх прикрас
📌 Розпис по склу, дереву, каменю
📌 Художня обробка шкіри
📌 Створення картин із мозаїки (за допомогою маленьких шматочків скла, кераміки, металу або навіть паперу)

А вже скоро ми поділимося менш популярними видами хендмейду, про які в Україні, можливо, досі мало хто знає!

5 months ago

5 months ago
Мирноградський міський центр зайнятості

Протягом жовтня Iuliia Markhel провела 30 мотиваційних зустрічей в межах нашого проекту!

🌟 Зустрічі відвідала місцева шкільна та студентська молодь, люди, які займаються хендмейдом, а також вже досвідчені підприємці.

🌟Ми поговорили про мрії, цілі, про різноманітні можливості, а також способи їхньої реалізації. Юлія Мархель поділилася своїм власним досвідом, а також розповіла про найцікавіші міжнародні кейси.

🌟 Нам вдалося зустрітися із неймовірно цікавими людьми, які вже пережили злети і падіння у своїй власній справі, а також із тими, хто знаходиться на етапі перетворення своєї мрії у реальність.

Наступна зустріч відбудеться у Маріуполі! Слідкуйте за анонсами на сторінці 💥

Проект USAID "Економічна підтримка Східної України"

🎯💪«Ціль – це то, що вас мотивує»
1️⃣6️⃣ жовтня в Консалтинговому центрі #Мирноградського_міського_центру_зайнятості відбувся захід для майбутніх та діючих підприємців «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі». Даний захід був проведено в рамках проекту «Економічна підтримка Східної України» #USAID, якій виконує #DAI, в рамках програми #USAID Economic Resilience Activity.
🌎Міжнародна експертка-тренерка Юлія Мархель розповіла присутнім про можливості #самозайнятості у сфері хендмейду/крафту та продажів власних виробів/послуг на міжнародних #онлайн торгівельних платформах (Amazon, eBay, Etsy). Також поділилась власним яскравим досвідом, як заснувати бізнес в #галузі #рукоділля та ручної роботи, як вийти зі своїми товарами або послугам на зовнішні ринки з використанням інструментів електронної торгівлі.
💢«Часом навіть найменший крок в потрібному напрямку - виявляється найправильнішим рішенням у вашому житті», - наголосила Юлія під час свого спічу.
#го_світло

5 months ago

Ivan Shevtsov розповідає про те, чому Facebook коректно не налаштовується ❓

5 months ago

Ми досі під враженням! Презентації нашого проекту пройшли у найрізноманітніших містах для мешканців Донецької та Луганської областей!

⚡️Iuliia Markhel - тренерка та експертка міжнародного рівня змогла зацікавити усіх: від школярів до вже досвідчених підприємців.

⚡️Вже зараз перейшли до практичних тренінгів, про які ви так довго запитували.

⚡️Діліться з нами своїми враженнями, а ми скоро будемо ділитися відео з усіма, хто не змогли до нас долучитися.

5 months ago
Бахмутський міський центр зайнятості

Ось як пройшла наша презентація у Бахмуті!

Проект USAID "Економічна підтримка Східної України"

Виробляй локально, продавай глобально‼️

📌У #центрі_розвитку_підприємництва #Бахмутського_міського_центру_зайнятості триває робота що до розвитку підприємницьких ініціатив мешканців об’єднаних територіальних громад та Бахмутського району 📌Як розпочати #експорт власних товарів на іноземні ринки? 📌 Як заснувати власний бізнес #хендмейду, #рукоділля та #ручної_роботи з використанням онлайн торгівельних платформ (Amazon, eBay, Etsy)»? 📌Як збирати оптимальну #експортну_модель? Ці та багато інших питань з організації #стартапів у сфері рукоділля та можливості е- торгівлі сьогодні, 17 жовтня вивчали учасники заходу під час презентації #проекту «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!».
🎯Основним спікером заходу виступила 👩‍🏫міжнародна тренерка громадської організації Український центр громадських ініціатив «Світло» Юлія Мельхер. «30 млн. грн.- щорічна сума продажів продукції, виготовленної власноруч(серед покупців України). Та майже 4 млн.доларів- сума на яку щороку продають свої товари усі майстри загалом на платформі Etsy»- зазначила тренерка. 👩‍🏫Пані Юлія акцентувала увагу слухачів на розвитку #онлайн_технологій та #е_торгівлі , які дають потужний поштовх для дешевого та швидкого розвитку малого бізнесу, навіть бізнесу «з нуля». Саме таким бізнесом може стати власне хобі або захоплення. Також 👩‍🏫спікерка презентувала 🎯навчальний онлайн-курс «Як розпочати або покращити експорт власних товарів на іноземні ринки» на #платформі «#Prometeus». Такий курс допомагає молодому підприємцю навчитися досліджувати іноземні ринки, шукати партнерів за кордоном, створювати експортні стратегії .🙂🙃😉 Учасники заходу, а це і представники працюючого бізнесу і початківці, що тільки замислюються над відкриттям власної справи отримали інформацію для роздуму та подальшого втілення в життя ‼️🙂🙃😉

5 months ago

Існує величезне різноманіття хобі, на основі яких можна почати свою власну справу. Лише оберіть те, яке є для вас найближчим - і це вже перший крок на шляху до свого бізнесу.

📌 Вишивання (нитками, бісером, стрічками)
📌 В`язання (спицями, гачком)
📌 Шиття (іграшок, одягу, печворк - клаптикова техніка)
📌 Ткацтво (гобеленів, килимів)
📌 Виготовлення штучних квітів (із тканини, стрічок, паперу)
📌 Ікебана
📌 Батік - розпис тканини, виготовлення із неї шарфів, хусток
📌 Бісероплетіння (аксесуарів, прикрас)
📌 Декупаж - декорування поверхні посуду, меблів, техніки за допомогою серветок/картинок
📌 Скрапбукінг - створення колажів із фотографій, картинок, оформлення альбомів

Ще більше хобі для бізнесу - у наступних публікаціях!

5 months ago

Людина, яку не зустрінеш просто так на вулиці, співзасновниця двох Світових еко-рухів, член міжнародної команди організаторів World Cleanup Day у 180 країнах, молодіжний лідер України.

Понад 20 стартапів, відвідала 45 країн і просто Хороша Людина, з якою сьогодні - 18 жовтня о 18:00 можна буде зустрітись і поставити запитання!

Iuliia Markhel в DRUZI вільний простір, м. Констянтинівка презентує проект «E-trade Схід: Виробляй локально, продавай глобально» - для мрійників, стартаперів, підприємців і просто хороших людей. Шанс є!
P.S. Абсолютно безкоштовно!

Проект USAID "Економічна підтримка Східної України"

5 months ago
Малый бизнес на Донбассе | откуда ждать помощи?

Власна справа - це складний шлях, сповнений не лише успіхами, але і багатьма труднощами. Особливо коли йдеться про розвиток бізнесу на територіях, куди прийшла війна. Дивіться відео із неймовірною історією учасника нашого тренінгу Anton Volchek.

Настя восстановила бизнес из пепла, Антон после 10 лет вынужден был начинать заново. Как государство помогает малому бизнесу и что мешает ему развиваться. Ещ...

5 months ago

Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» запрошує на мотиваційні інформаційні презентації.

Міжнародна експертка-тренерка Iuliia Markhel розповість про:
🔹 закордонні кейси, поділиться власним досвідом факапів, а також шляхами їхнього вирішення
🔹 можливості самозайнятості у сфері хендмейду/крафту та продажів власних виробів/послуг на міжнародних онлайн торгівельних платформах (Amazon, eBay, Etsy)»
🔹 заснування бізнесу в галузі рукоділля та ручної роботи;
🔹 масовий відкритий онлайн-курс для розвитку експортного потенціалу ММСП (мікро-, малих та середніх підприємств) з використанням інструментів електронної торгівлі

Запрошуємо молодь 16-30 років (студентів та учнів професійно-технічних закладів і коледжів), починаючих підприємців, мешканців громад - до ознайомлення з темою.

🔹 Костянтинівка, DRUZI вільний простір, просп. Ломоносова, 164. Коли: 18.10. 2019, о 18:00.

Проект USAID "Економічна підтримка Східної України"

« 3 of 8 »