Проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» спрямований на розвиток перспектив започаткування бізнесу в галузі рукоділля і ручної роботи та продажу власних продуктів в Інтернеті та можливостей електронної комерції на міжнародних онлайн-торгових майданчиках.

Проект реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло» (Київ, http://gosvitlo.org.ua)

Скорочена назва проекту: E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!»

Термін реалізації проекту: серпень 2019 – липень 2020.

Офіси проекту: Київ та Маріуполь.

Географія проекту: Донецька та Луганська області України.

У рамках проекту буде проведена  інформаційна кампанії щодо перспектив започаткування бізнесу в галузі рукоділля і ручної роботи (хендмейду) та продажу власних продуктів в Інтернеті та можливостей електронної комерції на міжнародних онлайн-торгових майданчиках (Prom.ua, Amazon, Etsy, eBay) шляхом розповсюдження інформаційних листівок та флаєрів, через веб-сайти та соціальні мережі, проведення мотиваційних інформаційних сесій.

Буде проведено 10 одноденних тренінгів для 250 підприємців-початківців, самозайнятих осіб та представників мікро, малих та середніх підприємств (ММСП), щоб показати можливості та різноманітність інструментів е-торгівлі. З них 50 осіб візьмуть участь у 2-х триденних практичних семінарах і отримають практичні навички щодо просування продукції на онлайн-торгових майданчиках. Всі 250 учасників тренінгів отримають різні практичні послуги  (безкоштовні послуги з предметної фотозйомки, послуги з просування виробів на онлайн торгівельних платформах, цільові маркетингові дослідження та інше) та будуть забезпечені практичною діяльністю по зміцненню їхнього потенціалу (семінари, сесії викладачів, консультації), що призведе до збільшення онлайн-продаж бенефіціарів, завоювання нових ринків, розширення бізнесу.

В результаті проектних заходів, самозайняті особи, підприємці-початківці та ММСП, які візьмуть участь у проекті, покращать свою економічну ситуацію. Обсяг продажів через онлайн-торгові майданчики збільшиться, що призведе до збільшення темпів виробництва і, таким чином, до кращих / нових можливостей працевлаштування.

Проект «E-trade Cхід: «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України.

Контактна особа проекту: Антон Плаксун, +80953729179

Електрона пошта: gosvitlo.info@gmail.com