1 серпня 2019 ГО «УЦІР «Світло» розпочала проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі». Проект «E-trade Cхід: «Виробляй локально, продавай глобально!» (www.etrade-skhid.org.ua) реалізується в рамках проекту USAID  «Економічна підтримка Східної України».

Термін реалізації проекту: серпень 2019 – липень 2020. рамках проекту буде проведена інформаційна кампанії щодо перспектив започаткування бізнесу в галузі рукоділля і ручної роботи (хендмейду) та продажу власних продуктів в Інтернеті та можливостей електронної комерції на міжнародних онлайн-торгових майданчиках (Prom.ua, Amazon, Etsy, eBay) шляхом розповсюдження інформаційних листівок та флаєрів, через веб-сайти та соціальні мережі, проведення мотиваційних інформаційних сесій.

Буде проведено 10 одноденних тренінгів для 250 підприємців-початківців, самозайнятих осіб та представників мікро, малих та середніх підприємств (ММСП), щоб показати можливості та різноманітність інструментів е-торгівлі. З них 50 осіб візьмуть участь у 2-х триденних практичних семінарах і отримають практичні навички щодо просування продукції на онлайн-торгових майданчиках. Всі 250 учасників тренінгів отримають різні практичні послуги (безкоштовні послуги з предметної фотозйомки, послуги з просування виробів на онлайн торгівельних платформах, цільові маркетингові дослідження та інше) та будуть забезпечені практичною діяльністю по зміцненню їхнього потенціалу (семінари, сесії викладачів, консультації), що призведе до збільшення онлайн-продаж бенефіціарів, завоювання нових ринків, розширення бізнесу.

Інформація щодо дат та локацій одноденних тренінгів з можливостей та різноманітності інструментів е-торгівлі буде оголошена на сайті в вересні 2019. Слідкуйте за новинами проекту на сайті та вчасно реєструйтеся на проектні заходи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *