Як тренд мобільності впливає на онлайн-торгівлю

Можливість здійснювати покупки із будь-якого зручного для споживача місця – це і є головною ознакою мобільності в е-торгівлі.

Що зараз найчастіше купують онлайн?
🔸 одяг та взуття;
🔸 смартфони та мобільні аксесуари;
🔸 побутова техніка;
🔸 косметика та парфюмерія;
🔸 медичні товари;
🔸 спортивні товари.
Проте українська е-торгівля не зупиниться на даних категоріях.

🔹 Обсяги перевезень, за даними українських транспортних компаній, кожного року зростають на 20%-40%.
🔹 Також зростає покриття 4G інтернету.
🔹 Обсяги онлайн-продажів ще не досягли пікових значень. Це свідчить про те, що в Україні є значний потенціал розвитку е-торгівлі, а, отже, і розширення популярних категорій товарів, які продаються онлайн.

Якщо ви прагнете активно розвивати торгівлю своєю продукцією онлайн, вам слід врахувати найголовніший тренд у даній індустрії – мобільність.

👉Мобільність дозволяє покупцям відвідувати інтернет-магазині у будь-якій точці світу, без прив’язки до місця. Саме тому найбільш популярним способом виходу в інтернет є смартфон.

Ваш інтернет-магазин повинен бути адаптивним і коректно відображатися на різних смартфонах.

👉Також тренд мобільності вплинув і на способи оплати. Більшість покупців прагнуть здійснювати оплату тут і зараз, без комісій від служб доставки.

Ви повинні подбати про систему онлайн-оплати для вашого магазину.

***
Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *